حضور صندوق پژوهش و فناوری کریمه در نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۱۹

به گزارش روابط عمومی صندوق کریمه به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، دکتر علی ناظمی در نشست خبری ششمین نمایشگاه بین‌‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و یازدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور (کیش اینوکس ۲۰۱۹) با بیان اینکه تجربه دنیا نشان داده نوآوری عامل رشد اقتصادی است، تصریح کرد: اقتصاد نفتی به نوآوری کمک نکرده بلکه مانع گسترش آن شده است. در این میان اتفاقات سیاسی البته به فضای نوآوری کمک کرده است.
به گفته وی، نفت نیز در سال ٩٨ در اقتصاد ایران حضور نداشت و امسال هم سال نوآوری و خروج از اقتصاد نفتی شد.
ناظمی، ارائه تسهیلات با نرخ‌های ترجیحی، ارایه انواع ضمانتنامه‌های بانکی و توانمندسازی را از جمله خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌های دانش بنیان عنوان کرد و گفت: در بحث توانمندسازی ما بخش عمده‌ای از هزینه‌های شرکت‌های دانش بنیان را برای حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی تامین‌ می‌کنیم و در کنار آن ریسک شکل‌گیری ایده‌ها را نیز کم خواهیم کرد.
معاون سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی در پایان با بیان اینکه این صندوق از حضور ٢٧ شرکت دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۱۹ حمایت کرده است، اظهار امیدواری کرد که صندوق نوآوری بتواند سهم نوآوری در حوزه مناطق آزاد را افزایش دهد.

گفتنی است، صندوق پژوهش و فناوری کریمه با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی به عنوان نهاد دانش بنیان خدماتی در حوزه های مختلف مالی در این نمایشگاه که در تاریخ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد حضور خواهد داشت.

ارسال دیدگاه

نام (*)
پست الکترونیکی (*)
وبسایت